Özer Gıda Ve Zirai Ürünleri San Ve Tic. Ltd. Şti. Gönen Sarıköy Çeltik İşleme Tesisimizde, pirinçlerimiz müşterilerimizin talebi doğrultusunda kendi markaları ile istedikleri tip ve ağırlıkta, fabrikalarımızda yer alan son teknoloji cihazlarla el değmeden ve en sağlıklı şekilde paketlenmektedir.

 

Özer Gıda günlük 280 ton çeltik işleme kapasitesine sahiptir.

 

Gıda Kodeksi kapsamında ve ISO 9001 ISO 22000 kalite standartlarında yapılan paketlemelerde öncelikli amacımız müşterilerimizin hububat ve bakliyat konusunda kendi yarattığı markalar ile ürünleri müşterilerine güvenli bir şekilde sunmalarına yardımcı olmaktır.  Bir nevi iş ortaklığı şeklinde yürütülen bu faaliyet esnasında mal kabulden başlayarak sevkiyata kadar uzanan süreç detaylı bir şekilde takip ederek müşterilerimize raporlanmaktadır. Bu süreçte Sarıköy ve Biga Çeltik İşleme Fabrikalarımız dijital platformda birbirleriyle bağlantılı olarak yönetilmektedir.

 

Türkiye’nin her bölgesindeki her şehrin tercihi de elbette Gönen Baldo pirinci oluyor. En ünlü otel ve restoran mutfaklarının en çok kullanılan pirinci Gönen baldodan başkası değil. Biz de Türkiye’nin en yüksek kapasiteli orijinal Gönen baldo tarım ve satışını yapan firması olarak, tüm bölgelere sevk ettiğimiz pirinçlerimiz ile Gönen’in baldo pirincini en kaliteli haliyle tanıtıyoruz.